GIMNAZJUM
im. ks. Jana Twardowskiego

ul. Kaliska 19; 62-710 Władysławów  tel. 63 300 10 55


 

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2010/2011

                Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2010/2011 początek swój miała w kościele parafialnym w Russocicach. Tam właśnie o godz. 800 społeczność gimnazjum spotkała się na mszy św. którą celebrował ks. Artur Kosierb.

                 W budynku gimnazjum wszyscy spotkali sie o godz. 900. Najpierw było przekazanie sztandaru w ręce nowego pocztu.

.

 

    Po przekazaniu prowadzący oddali głos dyrektor szkoły p. Ninie Lipert, a po niej głos zabrał Sekretarz Gminy- p. Tomasz Rajczyk.
.
 

                 Prowadzący uroczystość uczniowie- Kinga i Mateusz najpierw oddali głos uczennicy Karolinie Kranc, która odczytała swój esej będący wspomnieniem- refleksją tego, co było, co zawarło się w trzech latach nauki w gimnazjum...

              Po odczycie zaczęło się... Tegoroczni absolwenci postanowili złamać sztywny kanon "apelu pożegnalnego". W części artystycznej humoreskowo przedstawili społeczność szkolną z jej wadami i zaletami- Takie pożegnanie na wesoło, 

które kończył przeuroczy występ Aleksandry Obrzut i Mateusza Czupryńskiego piosenką "Przyjdzie na to czas" oraz brawurowa gra na perkusji Artura Nowaka.

.

 

          Po tylu artystycznych doznaniach nadszedł czas na nagrody i listy gratulacyjne dla rodziców.

          Najpierw przedstawiciele klas trzecich wręczyli prezent p. dyrektor Ninie Lipert. W kuluarach mówiono, że są to lustra, których było brak w toaletach uczniów.

               Gimnazjalistami roku zostało wyjątkowo dwoje uczniów: Ewa Szustakowska- laureatka dwóch konkursów przedmiotowych oraz Tomasz Janiak- również podwójny laureat.

.

 

                Dalej już tylko same podziękowania i gratulacje...

 

                Wreszcie przyszedł czas na podziękowania dla sportowców i chilriderki. Sportowcom za współpracę dziękowali nauczyciele wychowania fizycznego: p. Agnieszka Majda oraz p. Bartłomiej Wiśniewski.

.

 

                  Za szczególną obsługę techniczną uroczystości szkolnych p. Dariusz Kowalczyk w imieniu wszystkich nauczycieli podziękował Dawidowi Cieślińskiemu.   Były nauczyciel geografii p. Michał Krawiec na ręce p. dyrektor przekazał nagrania filmowe: "Z życia szkoły..." 

                Po tak wielu podziękowaniach nadszedł czas na wręczenie "dowodów promocji" pozostałym uczniom gimnazjum. Fakt ten miał już miejsce w salach lekcyjnych, do których po zakończeniu części oficjalnej  podążyli nauczyciele ze swoimi wychowankami.

 
 

                    


Liczniki

 
 
 
Administrator strony: mgr Maria Sławomira Zając