Św. Mikołaj w naszej szkole...

To niecodzienne wydarzenie miało miejsce 21 grudnia 2010 r.. Na szóstej godzinie lekcyjnej Św. Mikołaj w jakże doborowym towarzystwie Dyrektor p. Niny Lipert i jeszcze kilku pań odwiedzał kolejno wszystkie klasy z wielkim worem prezentów.

.
            Najpierw niemałą sensację wzbudził na korytarzu podczas przerwy i... oczywiście nikt nie rozpoznał w nim swojego znajomego :) Wszyscy chętnie pozowali z nim do zdjęć. Na ustach wszystkich choć przez chwilę pojawił sie uśmiech.
            Największa frajda zaczęła sie wtedy, gdy z worem pełnym prezentów pukał kolejno do drzwi izb lekcyjnych poszczególnych klas.
.

Żeby nie było zbyt łatwo, to każda klasa miała za zadanie zaśpiewać kolędę w języku polskim, później w dowolnie wybranym obcym języku. Należy tutaj zaznaczyć, że śpiew w języku polskim wypadł najlepiej z wersjami obcojęzycznymi kolęd bywało różnie... A więc adekwatnie do zaangażowania zespołu klasowego w śpiew Dyrektor p. Nina  Lipert losowała liczbę paczek dla poszczególnych uczniów.

Można więc rzec, że święta Bożego Narodzenia w naszej szkole za sprawą Mikołaja, Banku Żywności w Koninie oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej we Władysławowie zaczęły się!

Autor: mgr M. S. Zając