„ Dopalacze – nowe zagrożenie”

Prelekcja  na spotkaniu z rodzicami

To plaga XXI wieku, handel śmiercią - tak o dopalaczach mówi minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski.

„ Gimnazjaliści zażyli dopalacz TAIFUN i  … w ciężkim stanie trafili do szpitala. Leżeli
na chodniku i wymiotowali. Jeden z nich tracił przytomność. ….”

( Gazeta Pomorska 27 września 2010r)

„ Mieszanka alkoholu i dopalaczy omal nie zakończyła tragicznie imprezy dwóch 15-latek
z Pabianic. Jedna z dziewczyn trafiła nieprzytomna do szpitala…”

(Polska Dziennik Łódzki 25 sierpnia 2010r)

Takie fakty co chwilę pojawiają się w mediach.

W całym kraju trawa walka z dopalaczami..

Nasza szkoła zdecydowała przyłączyć się do tej akcji, stawiając sobie za cel podniesienie świadomości i wiedzy uczniów i ich rodziców na temat pojawiających się preparatów.

W dniu 17.11.2010r zorganizowano prelekcję dla rodziców na temat dopalaczy jako nowego zagrożenia dla młodzieży, wygłoszoną przez pedagoga szkolnego Małgorzatę Suchanek.

RODZICE, BĄDŹCIE CZUJNI!

www. dopalczeinfo.pl