GIMNAZJUM
im. ks. Jana Twardowskiego

ul. Jagiellońska 1b; 62-710 Władysławów  tel. 63 300 10 55


 

KONKURS RECYTATORSKI

ETAP WOJEWÓDZKI

      12.04.2012 r.  w Muzeum im. Adama Mickiewicza w Śmiełowie odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Twórczości Adama Mickiewicza oraz Polskich Romantyków. Wśród recytatorskich talentów znalazła się reprezentantka naszego gimnazjum – Agnieszka Gajdzińska z kl. 3d., która , ku naszej wielkiej radości,  została laureatką konkursu.

GALERIA ZDJĘĆ

               Uczestników  oceniał m.in. Zbigniew Grochal, aktor Teatru Nowego z Poznania,  który po ogłoszeniu wyników i wręczeniu nagród, wspominał Wisławę Szymborską
i recytował wiersze pisarki.

               Organizatorami konkursu są corocznie Kuratorium Oświaty w Poznaniu oraz Muzeum Narodowe w Poznaniu, oddział w Śmiełowie .  Dodatkową atrakcją imprezy była możliwość zwiedzenia miejsca, w którym niegdyś chętnie zatrzymywał się nasz wieszcz Adam Mickiewicz.

ETAP REJONOWY

  

           03 marca 2011 r.  Wielkopolskie Kuratorium Oświaty zorganizowało etap rejonowy    Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Twórczości Adama Mickiewicza oraz Polskich Romantyków. W kategorii  gimnazjów zaprezentowało się 24 wykonawców. Do finału mogły się zakwalifikować tylko 2 osoby. Nasza radość jest ogromna, bowiem jedną z nich została Agnieszka Gajdzińska z kl. 3d. Agnieszce gratulujemy i ściskamy za nią mocno kciuki – finał wojewódzki już w kwietniu!

 

  

  Redakcja: mgr Ewa Witaszczyk

 


Liczniki

 
 
 
Administrator strony: mgr Maria Sławomira Zając