NOC FILMOWA

26/27 października 2012 r.

Nocka w szkole jest super! Chcemy częściej!

Już po raz trzeci całą noc oglądaliśmy filmy. Organizatorzy i opiekunowie  zatroszczyli się o to, aby zaspokoić każdy gust. ”Filmonockę” rozpoczęliśmy horrorem Kobieta w czerni– i oczywiście, nie obyło się bez wrzasków, ukradkowych spojrzeń zza poduszki lub spod koca  i przy okazji śmiechu z sąsiada... Ale było strasznie...

Kolejnym filmem była superprodukcja w reżyserii J. Camerona  Avatar– to jeden z filmów, do którego warto powracać wciąż na nowo. Tym razem również nas zachwycił i  wywołał  wiele pozytywnych emocji.  Trzeci z kolei wyświetlony został Rytuał  (reż. Mikael Håfström)– film zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Na koniec komedia– chociaż, tak prawdę powiedziawszy,  to większość z nas o tej porze drzemała i więcej śmiechu było słychać podczas horroru– jak w świecie na opak.

Wspólne oglądanie filmów zakończyliśmy o godz. 630–  i tu nastąpiła pobudka, a potem: pakowanie, składanie, sprzątanie i wyjazd do domu.

Z nieukrywaną niecierpliwością oczekujemy na kolejne nocki.... Już planujemy repertuar.

Organizatorzy– członkowie Szkolnego Koła Filmowego dziękują  opiekunom za cierpliwość i zrozumienie podczas tej nocnej warty–  paniom Magdalenie Wysockiej,  Marzannie Kulig, Emilii Rybarskiej, Mirosławie Szramie, Marii Zając oraz panu Bartłomiejowi Wiśniewskiemu.