Mecz Nauczyciele kontra Uczniowie

W ramach Tygodnia Zdrowia i realizacji programu Trzymaj Formę - 10 kwietnia odbył się fascynujący turniej piłki siatkowej Nauczyciele kontra Uczniowie klas trzecich i Nauczyciele kontra Uczniowie klas drugich i pierwszych.

Reprezentacja Nauczycieli: A. Jońska -Choinka, M. Wysocka, P. Pawlińska, M. Szrama, A. Majda, A. Początek, W. Kulig, B. Wiśniewski, I. Siwczyński;

Reprezentacja Uczniów klas trzecich: B. Borowiak, J. Biadasiewicz, M. Grzelak, D. Szmagaj, T. Szewczyk, A. Darul,  M. Szczap;

ROZGRZEWKA

NARADA

MECZ

ZAKOŃCZENIE

Reprezentacja Uczniów klas drugich i pierwszych: W. Zioła, D. Bocian, Ł. Gajda, T. Zając, A. Banaszak, S. Krygier, J. Darul, J. Wojdak.

Mecz rozegrany został pod czujnym okiem sędziów B. Zając i p. D. Kowalczyka.

Rywalizacja była zacięta i bardzo emocjonująca. Szczególnie widowiskowa była walka o piłkę w gronie nauczycieli. W czasie obrony można było rozpoznać przewroty w tył, siady płotkarskie, szpagaty.  Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Uczniów (2:1), drugi mecz wygrali Nauczyciele (2:1).

Turniej odbył się w bardzo przyjemnej i przyjaznej atmosferze. Gratulujemy wszystkim zawodnikom, bo ruch to zdrowie!

Redakcja: mgr Agnieszka Majda