MECZ, MECZ, MECZ......

15 listopada 2013 roku uczniowie naszego gimnazjum pojechali do Wrocławia oglądać mecz w piłkę nożną Polska- Słowacja. Mimo przejmującego zimna wszyscy kibicowali piłkarzom i zagrzewali ich do gry.

Celem wyjazdu było kształtowanie właściwej postawy zachowania się na obiektach sportowych, kulturalnego kibicowania, propagowanie aktywnych, ciekawych i wartościowych form spędzania wolnego czasu oraz dobra zabawa w grupie rówieśniczej.

Wyjazd zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego Bartłomiej Wiśniewski i Agnieszka Majda, opiekę nad uczniami podczas wyjazdu sprawowali także W. Kulig, M. Spławski, E. Feliniak i W. Feliniak.

Redakcja: mgr Agnieszka Majda