ul. Jagiellońska 1b; 62-710 Władysławów  tel. 63 300 10 55

Sukcesy

w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego

w Indywidualnych Biegach Przełajowych

W dniu 15.04.2014 r. w Przykonie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Starty podzielone były na 3 etapy: szkoły podstawowe, gimnazjalne i średnie. Gimnazja startowały na dystansach 1500 metrów dziewczęta w kolejności klasy 3 i 1,2 oraz 2000 metrów chłopcy w kolejności klasy 3 i 1,2.

Klasy 3 reprezentowali Renata Strzelecka, która świetnie pobiegła i wywalczyła II miejsce oraz Tomasz Zając, który także bardzo dobrze się zaprezentował i zajął 10 miejsce.

W drugiej kategorii wiekowej w klasach 1 i 2 wśród dziewcząt bezkonkurencyjna była Karolina Kołata, która z dużą przewagą wygrała i zajęła I miejsce, na 8 miejscu uplasowała się Marta Kałuża, a na 12 Anna Staszak. W tej samej kategorii bardzo dobrze zaprezentowali się chłopcy Sebastian Gólczyński zajął 4 miejsce, 5 Rafał Kołata, a 6  Jakub Janiak.

Czterech pierwszych zawodników z każdego biegu uzyskało awans do finału wojewódzkiego.  Nasze gimnazjum reprezentować zatem będą: Karolina Kołata, Renata Strzelecka i Sebastian Gólczyński. Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych odbędą się 26 kwietnia 2014 r. w Żerkowie.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i składamy wielkie gratulację. Każdy wynik jest ważny, a Wy jesteście wspaniałymi młodymi ludźmi. Życzymy dalszych sukcesów.

Redakcja: Agnieszka Majda