Dzień Chłopaka

A wieczorem- zgodnie z tradycją-  Samorząd Szkolny zorganizował dyskotekę. Była to jednocześnie impreza integracyjna, bo pierwszy raz do zabawy włączyli się nowi uczniowie naszego gimnazjum. I jak widać na zdjęciach, zabawa była bardzo udana.

W imieniu żeńskiej części społeczności szkolnej wszystkim chłopakom życzymy raz jeszcze dużo dobrego, a przede wszystkim wielu powodów do szczerego uśmiechu.

Chciałabym także podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji dyskoteki, bo nie jest to proste do zrealizowania przedsięwzięcie. Szczególne podziękowania składam na ręce dyrekcji, rodziców oraz nauczycieli, którzy poświęcili wiele czasu i energii, żebyśmy mogli tak pysznie się bawić.

Redakcja: mgr Ewa Witaszczyk