GIMNAZJUM
im. ks. Jana Twardowskiego

ul. Jagiellońska 1b; 62-710 Władysławów  tel. 63 300 10 55


 

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

             Tradycyjnie uroczystość zakończenia roku szkolnego zaczęliśmy mszą św. w kościele.   Potem był wspólny przemarsz do szkoły i dalsza część uroczystości. Myślą przewodnią uroczystości był cytat,,Wszystko ma swój czas. I jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem”.

                                                                                                 

            Po powitaniu zaproszonych gości i zgromadzonej społeczności szkolnej oraz krótkich przemówieniach, nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły, a następnie część artystyczna. Najbardziej ekscytującą częścią uroczystości było wręczanie nagród za wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, osiągnięcia sportowe, działalność w Samorządzie Uczniowskim oraz Mażoretki.

                                                                                                                                

            Najwyższym wyróżnieniem był tytuł Absolwenta Roku, na który składają się: średnia ocen, wyniki z egzaminu gimnazjalnego, zachowanie, udział w konkursach oraz godne reprezentowanie szkoły. W tym roku  ten zaszczytny tytuł otrzymała Laura Kurczoba  z klasy 3b.   

                                                                                                                             

            Podobnie jak w roku ubiegłym nie zabrakło też nagród specjalnych, obejmujących nie tylko osiągnięcia naukowe, które w naszej szkole noszą nazwę "Nobelków". Kiedy wyróżnieni uczniowie przy dźwięku fanfar wkraczali na scenę, dumni rodzice nie potrafili ukryć wzruszenia. Oczywiście i dla nich nie zabrakło podziękowańza sponsoring i zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły.                           

GALERIA ZDJĘĆ

więcej na szkoły

  Redakcja: mgr Teresa Ratajczyk

   

 


Liczniki

 
 
 
Administrator strony: mgr Maria Sławomira Zając