STOP Używkom

Środa 04.02.2015r upłynęła pod znakiem tematyki wychowawczo- profilaktycznej. Cała społeczność szkolna miała okazję obejrzeć inscenizację,  w której poprzez połączenie dramy, muzyki  oraz gry aktorskiej ukazaliśmy problemy współczesnego młodego człowieka. Odkrywając niebezpieczeństwa związane z sięganiem po narkotyki i alkohol, młody człowiek poznaje tajniki prawdziwej przyjaźni, szacunku i miłości wobec bliźniego. Bohater przedstawienia, tytułowy Mały Książę  zdobywając wiedzę i doświadczenie, buduje system wartości będący kluczem do szczęśliwego życia wolnego od nałogów.

W tej konwencji utrzymane były także plakaty przygotowywane przez uczniów klas trzecich na lekcji plastyki. Wystawę wszystkich prac można było zobaczyć na korytarzu szkolnym.

Redakcja: mgr Małgorzata Suchanek