"Betlejem jest w nas"

Czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia zawsze w naszej szkole jest  wyjątkowy. Nie inaczej było w tym roku- świąteczne dekoracje, dźwięki kolęd, przygotowania związane z jasełkami.....

I nareszcie kolęda zabrzmiała pełnym głosem. A wraz z nią wspaniałe przesłanie: "Betlejem jest w nas". Przedstawienie pod takim właśnie tytułem przygotowali uczniowie kl. 1c oraz członkowie koła  muzycznego. Pierwszy raz zaprezentowali się podczas  wigilii dla pracowników oraz  zaproszonych gości- 21 grudnia 2016 r. Kolejny występ- dla uczniów naszego gimnazjum - miał miejsce następnego dnia, tj. 22 grudnia.

Był to ostatni dzień w szkole w tym roku kalendarzowym. Wszyscy wyruszyliśmy
do swoich domów, aby  celebrować święta z najbliższymi. Miejmy nadzieję, że zanieśliśmy tam nadzieję, że wiara i miłość naprawdę mogą nas zmieniać, naprawiać zaburzone relacje i dawać wewnętrzny pokój i zewnętrzną radość, bo przecież- jak śpiewał Marcin- "...dziś w każdym z nas Bóg narodził się".

więcej zdjęć na FANPAGE szkoły

Redakcja: Ewa Witaszczyk