GIMNAZJUM
im. ks. Jana Twardowskiego
 

ul. Jagiellońska 1b; 62-710 Władysławów  tel. 63 300 10 55

ZJAZD SZKÓŁ IMIENNICZEK

KS. JANA TWARDOWSKIEGO

 

        Ważnym wydarzeniem dla naszego gimnazjum, jak co roku jest wyjazd do Warszawy na spotkanie z okazji rocznicy urodzin naszego Patrona. Dnia 8 czerwca  nasza grupa reprezentacyjna w składzie: Olga Basińska, Nikola Drabina, Mikołaj Górski, Weronika Jesiołowska, Adrian Oblizajek czyli poczty sztandarowe wraz z opiekunami p. M. Hilczer i p. Wiesławem Kulig miały zaszczyt uczestniczyć we Mszy św. w intencji ks. Jana Twardowskiego, którą celebrował arcybiskup Kazimierz Nycz. 

 

             Po Mszy św. wszyscy uczestnicy zeszli do Panteonu Wielkich Polaków by w ciszy i skupieniu modlić się i złożyć kwiaty na grobie Ks. Jana. 

            Podczas spotkania nie zabrakło też słodkiego poczęstunku. 

 

       

 

 

           W drodze powrotnej z Warszawy tzw. "starą trasą" dzięki uprzejmości naszego kierowcy Pana Witka Dębińskiego skorzystaliśmy z okazji odwiedzenia choć na krótko Dworku Chopina w Żelazowej Woli. W pięknej scenerii parku i przy dźwiękach szopenowskich nut zakończyliśmy nasz pobyt na Mazowszu.

           Pełni wrażeń, nowych doświadczeń i refleksji bezpiecznie wróciliśmy do domów za co dziękujemy Wszystkim, dzięki którym ten wyjazd był możliwy i tak udany. 

... więcej na FanPage szkoły

Redakcja: Mirosława Hilczer


Liczniki

 
 
 
Administrator strony: mgr Maria Sławomira Zając