GIMNAZJUM
im. ks. Jana Twardowskiego
 

ul. Jagiellońska 1b; 62-710 Władysławów  tel. 63 300 10 55

Drogą pylistą, drogą polną... harcerski rajd

            

         W dzień przed zakończeniem roku szkolnego Druhny i Druhowie  wraz z drużynowymi Iwoną Kasprzak, Małgorzatą Karską, Mirosławą Hilczer i druhem Dariuszem Kowalczykiem postanowili wspólnie spędzić czas. 

         Na rajd wyruszyliśmy o godzinie 900 sprzed budynku szkoły, z piosenką na ustach weszliśmy na podwórko druha Waldemara Feliniaka i druhny Elżbiety Feliniak z zaproszeniem na ognisko kończące rajd... popłynęły łzy wzruszenia.

         Maszerowaliśmy przez Russocice, Żdżarki, Polichno, Izabelin... i w końcu trochę zmęczeni dotarliśmy do celu. Było ognisko, był śpiew, była zabawa, były kiełbaski, a przede wszystkim dobry humor i radość wspólnie spędzonego czasu. 

         Nasze spotkanie miało też charakter PODZIĘKOWANIA wszystkim Harcerzom, którzy nigdy nie zawodzą. Którzy trzymają wartę podczas obchodów świąt narodowych, którzy biorą udział w akcjach charytatywnych, którzy są pełni zapału i chęci do wykonywania powierzonych Im zadań.

          Bardzo dziękujemy p. Bożenie Jafra, która była zaopatrzeniowcem, opiekunem i kierowcą  za wkład pracy i poświęcony nam czas. Dziękujemy bardzo p. Aleksandrze Lubik, która wsparła nas swoja obecnością. Dziękujemy!!!!


 
 To był wyjątkowy dzień, pełen słońca nie tylko na niebie... :)

 
                                                                        Z harcerski  pozdrowieniem 
                                                                           
                                                                               CZUWAJ!
... więcej na FanPage szkoły

Redakcja: dh Mirosława Hilczer


Liczniki

 
 
 
Administrator strony: mgr Maria Sławomira Zając