„Sercem do serca”

08 stycznia 2017 r. w Kościele Parafialnym pw. Św. Michała Archanioła w Russocicach odbył się koncert charytatywny „Sercem do serca”, który jest przedsięwzięciem cyklicznym, zainicjowanym przez Radę Rodziców oraz nauczycieli Szkoły Podstawowej we Władysławowie.

Tym razem tematem przewodnim koncertu były- jakże piękne i wciąż chętnie śpiewane i słuchane– polskie kolędy oraz piosenki świąteczne. Atmosfera koncertu była niezwykle ciepła a nasze serca rozgrzewał dodatkowo fakt, że śpiewamy w tak szczytnym celu. Niezwykle miłe było to, że na nasze zaproszenie odpowiedzieli absolwenci   i przyłączyli się do występujących dzieci ze szkoły podstawowej oraz młodzieży gimnazjalnej. Poczuliśmy, jak wspaniale jest być razem i wspólnie pomagać. To naprawdę bezcenne.

Wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu koncertu oraz wsparli finansowo naszą akcję serdecznie dziękujemy!

Redakcja: Ewa Witaszczyk