GIMNAZJUM
im. ks. Jana Twardowskiego
 

ul. Jagiellońska 1b; 62-710 Władysławów  tel. 63 300 10 55

„Wieczór Nauki”

w ZSR CKP w Kaczkach Średnich

                Uczniowie klas trzecich gimnazjum już po raz drugi uczestniczyli w zorganizowanym przez ZSRCKP w Kaczkach Średnich „Wieczorze Nauki”, który odbył się 8- 9 kwietnia 2017r.

               Bogaty program obejmował m.in. „Odkryj nowy świat”- wirtualna rzeczywistość.., warsztaty w profesjonalnym studiu nagrań, „Zostań nowym MasterChef`em”- warsztaty kulinarne, jazdę gokartem, pokaz kamery termowizyjnej, drukarki 3D, „Jak poczuć chemię do chemii”, „Tortury polonistyczne”, „A może hotelarz?”, „ Poszukiwany spedytor”  i kilka innych propozycji.

                Później była siłownia i zmagania sportowe. Tak upłynął piątek, który zakończył się ok. 5 nad ranem J A sobota przyniosła „Tajemnice precyzyjnego rolnictwa” oraz szkolenie dla przyszłych kierowców czyli „ pierwsze koty za płoty” za kierownicą. Wszyscy pomyślnie zdali egzaminy wstępne. Były chęci na więcej, ale  kibice na orliku już czekali.

                „Wieczór Nauki” to dla przyszłych uczniów ogrom wiedzy, nowych informacji i doświadczeń. Ponadto mile spędzony czas w atmosferze życzliwości i niezwykłej pasji pracowników
i uczniów.

Więcej o nas na:

http://www.turek.net.pl/powiat/22000-wideo-projekt-zsr-pn-wieczory-nauki-ujrzy-cala-europa

  

 GALERIA ZDJĘĆ

          więcej zdjęć na FANPAGE szkoły

                                                                

Redakcja: Małgorzata Suchanek


Liczniki

 
 
 
Administrator strony: mgr Maria Sławomira Zając