GIMNAZJUM
im. ks. Jana Twardowskiego

ul. Jagiellońska 1b; 62-710 Władysławów  tel. 63 300 10 55

Zakończenie sezonu halowego.

Dla lekkoatletów z Naszego gimnazjum sezon halowy to już historia. Braliśmy udział w Mistrzostwach Halowych Wielkopolski w pchnięciu kulą. Wyśmienicie zaprezentowała się tam Marysia Darul, która wywalczyła brązowy medal. Tydzień później o medale walczyli najlepsi młodzicy w konkurencjach biegowych i skocznościowych. Bardzo dobrze zaprezentowali się Nasi młodzi płotkarze,  5 miejsce zajął Szymon Szczeciński, 4 Aleksander Wysocki, a  3 i medal Mistrzostw Wielkopolski wywalczył podopieczny Bartłomieja Wiśniewskiego, Szymon Jesiołowski. Agata Adamek przekroczyła linię mety na 8 miejscu w biegu na 1000 metrów, natomiast na tym samym dystansie Adrian Oblizajek był 5 z czasem 3.28. W pozostałych konkurencjach brali udział Kamil Kłodawski 60 m i Nikola Kłodawska również 60 m. Gratulujemy   zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.