Nawet to, czego nie mam komu dać...

"Nawet to czego nie mam komu dać

zawsze jest komuś potrzebne

jest noc, żeby był dzień

ciemno, żeby świeciła gwiazda"

Tym przesłaniem ks. Jana Twardowskiego rozpoczęliśmy jasełka, które w naszej szkole odbyły się 22 grudnia 2017 roku.
         Uczniowie klasy 3c gimnazjum podjęli się zadania zorganizowania krótkiej inscenizacji Narodzenia Pańskiego. Recytacji towarzyszyły grane na gitarze kolędy i pastorałki.
         Na koniec, aby tradycji stało się za dość pani dyrektor przyznała nagrody w konkursie Samorządu Uczniowskiego na najpiękniej udekorowaną świątecznie klasę. Zwycięską klasą okazała się 3b gimnazjum. Wyróżnienia przyznano klasom 2b i 2c gimnazjum.
         Pani dyrektor wręczyła także nagrodę klasie 3c gimnazjum w postaci immunitetu dla najbardziej aktywnej klasy podczas akcji charytatywnej "Dla Piotrusia"

Nasze spotkanie jasełkowe zakończyliśmy życzeniami, które kierujemy dla całej społeczności lokalnej i szkolnej.

Niech te Święta, tak wspaniałe, będą całe jakby z bajek,

niechaj gwiazdka z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci,

biały puch niech z góry spada, niechaj piesek w nocy gada,

niech choinka pachnie pięknie, no i radość będzie wszędzie!

więcej zdjęć na FANPAGE szkoły

Redakcja: Patrycja Radoszewska