UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

2017/2018

W poniedziałek- 4 września 2017 r.- odbyła się Uroczysta Inauguracja Roku Szkolnego 2017/2018.

Spotkanie w szkole poprzedziła Msza Święta w kościele pw. św. Michała Archanioła w Russocicach.

Uroczystość rozpoczęto od wprowadzenia pocztu flagowego i odśpiewania hymnu państwowego. Pani Dyrektor Urszula Maciejewska przywitała wszystkich serdecznie i dokonała uroczystej inauguracji roku  szkolnego 2017/2018. Uczniom życzyła wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności,  nauczycielom satysfakcji z pracy a rodzicom zadowolenia z sukcesów swoich dzieci.

Następnie uczniowie II klas gimnazjum i VII klas szkoły podstawowej zaprezentowali część artystyczną, którą przygotowali pod opieką swoich nauczycieli.

Po uroczystej akademii uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami.

więcej zdjęć na FANPAGE szkoły

Redakcja: Agnieszka Majda