POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ MAŻORETEK


 

  O nas...   

opiekun: mgr Agnieszka Majda

            Jak co roku nasz zespół Mażoretek paradą marszową do muzyki Orkiestry Dętej z Władysławowa uświetniał  Uroczystości Odpustowe w Parafii Św. Józefa Robotnika w Kunach, które miały miejsce 1 maja oraz uroczyste obchody uchwalenia Konstytucji 3 Maja we Władysławowie.

 GALERIA

              Skład grupy Mażoretek w roku szkolnym 2012/2013 tworzą: Magdalena Łopata, Kinga Kwaśniewska, Nikola Dębowska, Izabela Kaczmarska, Anita Deszcz, Paulina Wozińska, Klaudia Nowak, Paulina Karpińska, Lena Wszendybył, Adrianna Sosińska, Andżelika Wszędybył, Anna Ziętek, Kamila Solecka, która mimo tego, ze jest już  absolwentką gimnazjum,  to nadal  godnie nas reprezentuje.

             W tym roku szkolnym wystąpiłyśmy  także podczas obchodów 100-lecia Szkoły Podstawowej we Władysławowie, gdzie do podstawowego składu dołączyły: Marta Wojdak, Natalia Bąkowska , Ola Koral, Monika Wągiel i Klaudia Antas.

GALERIA

              Ze swej strony chciałam serdecznie podziękować wszystkim Mażoretkom za ciężką pracę i czas, który wspólnie spędzamy. Szczególnie jestem im wdzięczna za wytrwałość i wyrozumiałość, zwłaszcza wtedy, kiedy aura nas nie rozpieszcza (a w tym roku dzieje się tak bardzo często, że bywa  naprawdę  nie do zniesienia). Ale czym jest zła pogoda,  wobec entuzjazmu i siły młodości, którą prezentują moje podopieczne?

    Redakcja: opiekun zespołu

  
   
 
 


Liczniki

 
 
 
Administrator strony: mgr Maria Sławomira Zając