Uczestniczyliśmy w biciu rekordu Polski w aerobiku grupowym

W piątek 29 września 2017r. braliśmy udział w ustanowieniu rekordu Polski w aerobiku grupowym.

Na Stadionie 1000- lecia w Turku uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz wszyscy chętni z terenu całego powiatu, mogli wziąć udział w tym wydarzeniu.
         Wspólne ćwiczenia prowadziła  Agnieszka Matczak absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu i instruktorka fitness.

Organizatorem przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Kopernik Plus. Impreza zorganizowana była w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu pod honorowy patronatem Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańki, Burmistrz Miasta Turku Romualda Antosika oraz Starosty Tureckiego Mariusza Seńko.

Rekord Polski najprawdopodobniej został pobity w imprezie udział wzięło 1629 osób.

więcej zdjęć na FanPage szkoły

Redakcja: Agnieszka Majda